Haber

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Oyunu Kullandı

13’üncü Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci varyantında oy kullanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Seçimlerin ülkemizin geleceği için hayırlı olmasını diliyorum. Sonunda ülkemiz ve demokrasimiz kazanacaktır” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 13’üncü Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin 2’nci türü için oy kullanmak üzere saat 11.00 sıralarında kayıt yaptırdığı Konyaaltı’nın Liman Mahallesi’ndeki Bedriye Bileydi İlköğretim Okulu’na gitti. Okul bahçesinde vatandaşların ilgi ve sevgisiyle buluşan Önder Böcek, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Lider Böcek daha sonra oyunu 1163 numaralı sandıkta kullandı.

Basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Önder Muhittin Böcek, “Oyumuzu verdik. Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ülkemizde bugün 60 milyon 701 bin kişi oy kullanacak. Öncelikle tüm vatandaşlarımızı demokratik haklarını sandıkta kullanmaya davet ediyorum. Seçimlerin ülkemizin geleceği için hayırlı olmasını diliyorum. Halkımız demokratik haklarını kullanacak. Sonunda ülkemiz ve demokrasimiz kazanacaktır” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu